SmartNIC (NVIDIA® Mellanox ConnectX® 4 Lx EN) تغذیه می کند

SmartNIC (NVIDIA® Mellanox ConnectX®-4 Lx EN) تغذیه می کند
خرید ذخیره ساز dell emc, ذخیره ساز dell emc, ذخیره ساز dell, ذخیره ساز

با به کارگیری از کلید پیشنهاد دهی و ارسال التماس به جهت فروشنده، می توانید به جهت خرید کردن همین متاع به شکل اکثر با فروشنده وارد گفتگو شوید. This c᠎ontent was writt en with the help ​of GSA C ontent​ Gener ator D​emoversion᠎!

ذخیره ساز Dell Emc

مثل سری یونیتی همه نوع های همین جایگاه به وسیله همین کمپانی ارائه میگردد. 1. Scalability مقیاس پذیر بودن: با اعتنا به همین که در ادامه هر سازمان Data مدام در ادامه هم اکنون رویش هست می بایست استوریجی تعیین شود که در ادامه طولانی مدت جوابگوی نیاز های یک سازمان باشد تا سازمان متحمل هزینه ی مازاد خرید کردن یک ذخیره ساز تازه نشود.

ذخیره ساز Dell

خط مش حل همین مسئله در ادامه سیستمهای Data Domain، با چک نمودن مداوم RAID 6 موجود مابین دیسکها وlogهای ذخیره شده از حالت لحظه ای شان هست تا در ادامه شکل احتمال نادرست آن را به شتاب اطلاع دهد.

تیم خودرو­سازی سایپا و زیر­مجموعه­های آن به این معنی که شرکت­های متعلق از قبیل سردساز­خودرو، بهران­محور، پیستون­سازی، نصیر­ماشین، روان­فناور، ذوب­فلزات، زرفنر، سایپا­پلوس و دیار­خودرو به تیتر تیم کلیدی مثال آماری در ادامه حیث گرفته شده است. Th​is a rticle was wri tten ​with G SA  Con᠎te nt Gener​ator DE᠎MO!

خرید ذخیره ساز Dell Emc

پس از اتمام تولیدVNX، کمپانی EMC متاع Unity را به تیتر یک Storage Platform تازه در ادامه تیم Midrange ارائه نموده و همین متاع (Unity Array) را مابینVNXe و VNX معرفی کرده است.

علاوه بر این، او‌لین تیم نیز فعالیت با مسئله «بررسی راهکارهایی در ادامه جهت تولید میز منشا الکترونیکی و ارائه سرویس ها تحویل سند در ادامه سازمان کتابخانهها» هم تشکیل گردید.

با تغییر و تحول شغل و پست سازمانی، همینطور بازنشستگی بعضا از کارکنان، علم ارزشمندی که حاصل سالها تجربه کاری بوده به آسانی از فی مابین خواهد رفت و سازمان بضاعت بهرهگیری از آن را در ادامه شکل به کارگیری نکردن از شیوههای مؤثر اشتراک علم نخواهد داشت.

امروزه فرایند منش به رویش Cloud Computing و Big Data در ادامه هم اکنون تغییر و تحول فناوری داده ها هست و کمپانی ها را ملزم به یافتن شرکای تازه و سرمایه گذاری در ادامه محصولات تازه می کند.

در ادامه کنار موردها فوق همین که استوریج انتخابی در ادامه چه بسترهایی (FC، iSCSI، FcoE) قابل پیاده سازی هست و همینطور این که از کدامیک از پروتکل های ذخیره سازی (Block، File، Object) به کارگیری می نماید هم از موردها با اهمیتی هست که در ادامه ادامه هر کدام از آن ها آنالیز خواهد شد.

همین گونه پروتکل Packeting خویش را بر مبنای FC انجام می دهد و دیتا را بر روی Fiber انتقال می دهد. همین گونه استوریج بر مبنای Block دیتا های خویش را ذخیره سازی می نماید و این دستور موجب شده تا شتاب همین گونه استوریج نسبت به NAS و DAS فراتر باشد.

همین متاع هم مثل سری بزرگتر خویش مشمول توقف ایجاد شده هست البته به سبب ساز فراگیری کاربرد آن در ادامه بازار IT مملکت تامین قطعات ، هارد دیسک ها و سرویس ها پشتیبانی آن به وسیله همین کمپانی ارائه می شود.

با توسعه به کارگیری هارد دیسک SSD و نیاز سازمان به تجهیزات ذخیره سازی با اقتدار ایجاد IOPS زیاد بالا کمپانی Dell EMC در ادامه مقطع هنگامی کوتاه تری نسبت به سری های قبلی تغییراتی را در ادامه نسل Unity پدید آورده و متاع تازه Unity XT را ارائه کرده است.

کانتینرها (Containers) به شتاب به الگوی تازه معماری قابل انعطاف افزار تبدیل می شوند و Kubernetes به تیتر آیتم دوستداشتنی پلتفرم کانتینر Orchestration ظواهر شده است.

از گزاره معایب همین استوریج ها می اقتدار به انحصار در ادامه اتصال سرور ها، انحصار فضا و شتاب ذیل نسبت به SAN وNAS و از مزایای آن به کارگزاشتن و خط مش اندازی سرعت بالا و T-Shoot سرعت بالا خیس اشاره کرد.

همین نوع استوریج بصورت مسقیم به سرور متصل میگردد و هیچ تجهیزات جانبی به جهت اتصال ندارد. همه محصولات همین سری به وسیله همین کمپانی پشتیبانی و ارائه می شود.

همین ذخیرهسازها یک مکانیزم ذخیرهسازی کارآمد، یکپارچه و مستحکم را ارائه میکنند. در ادامه ادامه، تفسیر مختصری درباره چهار سطح همین سرمشق ارائه میگردد.

اگر شما همین نوشته آموزنده را دوست داشتید و می خواهید داده ها بیشتری در ادامه گزینه قیمت ذخیره ساز dell emc لطفا از وب سایت ما‌درها دیدن کنید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.