چک ولو کستل ا شیر یک طرفه کستل چیست

چک ولو کستل یا این که شیر یک طرفه کستل چیست ؟
چک ولو, چک ولو کستل

کره یا این که پیستون در ادامه همین شیرها کاملا” در ادامه سیت (seat) قرار می گیرد و نیز به شکل عمودی، نیز افقی می توانند در ادامه خط لوله کارگزاشتن شوند. Po st has be en g enerated  with GSA  Conten​t Ge nerator  DEMO​!

چک ولو کستل

همین گونه چک ولو از گیرایی امداد گرفته و می بایست حتما” افقی کارگزاشتن گردیده و بونت آن به سمت بالا باشد.

زمانی که سیال در ادامه جهت مخالف قرار می گیرد، نیروی گیرایی و وزن را پشتیبانی کرده و دیسک بر روی seat باقی می ماند و شیر را بسته نگه می دارد.

دبل پلیت چک ولو Double Plate Check Valve شامل دو روزنه ی مجاز هست که در ادامه یک تیم توده شده اند. A​rt ic le has been cre ated by GSA  C ontent᠎ Gen​er᠎at or D​emover᠎sion.

مزیت دیگری که به وسیله شیر پروانه ارائه می شود میزان توده و مدلپ آن ها است. گونه دیگری از چک ولو شیر یکرفه روزنه ای هست .در شیر یکطرفه روزنه ای بندآور به صورت یک برگه دیسک نظیر ، ساخته شده و با حرکت شبه آونگی که دارااست مسیرجریان را گشوده یا این که مسدود می کند . A᠎rt᠎icle has been created by GSA C ontent G enerator D em ov​er᠎si᠎on .

همین نوع از چک ولو سوئیچ لاک به مراد به کارگیری در ادامه سیستم های با جریان از 1/3 تا 600psi ( از 0.03 تا 41.4 توشه ) از کالا های استنلس استیل و برنج و در ادامه کانکشن سایز های 1/8 تا 1 اینچ کاربرد دارد.

همین شیرها به شکل اتوماتیک فعالیت می نمایند و عمده در ادامه خطوط جریان هیدرولیک گزینه به کارگیری قرار می گیرند. در ادامه بعضا از طراحی ها بخاطر این که فعالیت بسته شدن شیر سرعت بالا خیس انجام گیرد از یک فنر جهت اعمال فشار عمده به کارگیری شود تا شتاب بسته شدن سریعتر انجام گیرد .

نمایندگی سوئیچ لاک رنج وسیعی از چک ولو را به مراد در دست گرفتن فشار و به کارگیری در ادامه صنعت های عام و یگانه عرضه خرید چک ولو کستل 3122/9 می کند.

البته کلیدی ترین و حیاتی ترین به کارگیری آن در ادامه صنعت های پتروشیمی است. پستینگ یا این که جریان برگشتی در ادامه چک ولوها کلمه هست از عبور سیال در ادامه جهتی که چک ولو نباید اجازه عبور دهد.

در ادامه زمان جوشکاری به سیستم، از مواد پرکننده با نقطه ذوب ذیل به کارگیری شود. 2. در ادامه زمان جوشکاری به سیستم، از مواد پرکننده با نقطه ذوب ذیل به کارگیری شود.

معمولا در ادامه سیستمهای خط لوله که از شیرهای کروی به جهت در دست گرفتن جریان به کارگیری میکنند، به فعالیت میروند.

چک ولوها یا این که شیرهای یک طرفه وظیفه دارا هستند که سیال را صرفا در ادامه یک جهت عبور دهند. در ادامه آن ها یک پیستون یا این که یک توپی معمولا به جای دیسک به فعالیت میرود.

همین گونه چک والوها به جهت در دست گرفتن مسیر نظیر گاز یا این که هوای فشرده به فعالیت می روند.

درواقع همین دیسک داخل شیر، به لولایی بیرون از نشیمنگاه متصل هست که در ادامه سهولت حرکت بندآور نقش آفرینی می کند. شیرهای یکطرفه فشاری آببندی بهتری را نسبت به شیرهای یکطرفه خرید چک ولو کستل 3122/11 لولایی تولید میکنند.

همین فعالیت در ادامه واقع یک مهر و موم قابل اعتماد تولید می کند و منجر میگردد حتی نشت جزئی نیز در ادامه شیر به وجود خرید چک ولو کستل از درود سرما نیاید. همین ولوها به وسیله جریان سیال در ادامه لاینها فعالیت می كنند.

اگر دوست دارید همین نوشتار را داشته باشید و مایل به اخذ داده ها زیاد عمده در ادامه گزینه خرید چک ولو کستل 3122/7 لطفا به تماشا از وب وب سایت ما.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.