تعویض سیل شفت کمپرسور بیتزر پیستونی الکتروبهمن

تعویض سیل شفت کمپرسور بیتزر پیستونی – الکتروبهمن
کمپرسور بیتزر

با اتمام مرحله تخلیه، مجدد سیستم در حالت مکش قرار گرفته و این سیکل به همین شکل تکرار می گردد. بیتزر آلمان یکی از شرکت های بزرگ در حوزه تامین تجهیزات صنایع برودتی و تهویه مطبوع می باشد .

کمپرسور بیتزر

شرکت بیتزر آلمان در سال 1934 تاسیس شده و با دارا بودن 14 کارخانه و 42 نمایندگی فروش یکی از شرکت های نوآور در زمینه تامین تجهیزات صنایع برودتی و تهویه مطبوع است. به همین دلیل است که ما با تامین کنندگان حرفه ای و قابل اعتمادی کار می کنیم که فناوری ها و مواد جدید، ایده های نوآورانه و آگاهی قوی آنها از کیفیت و هزینه ها به بهینه سازی مداوم محصولات ما کمک می کند.

ارائه می دهد.رایج بودن این نوع کمپرسورها به علت سهولت در تعمیر و نگهداری آنها بوده که در سیستم های تبریدی موجب استقبال از این نوع کمپرسور می گردد.نام شرکت BITZER برای بیش از 90 سال نشان دهنده بالاترین کیفیت، کارایی و قابلیت اطمینان بوده بیتزرتنها شرکتی است که هر سه نوع کمپرسور اصلی را تولید و عرضه می نماید:ازجمله رفت و برگشتی، اسکرو و اسکرال و با راه حل های سازگار با محیط زیست و محصولات الکترونیکی نوآورانه خود صنعت تبرید و تهویه مطبوع را در سراسر جهان هدایت می کند.محصولات بیتزر دمای بهینه را در اتوبوسها، قطارها و ساختمانها حفظ میکنند و اطمینان میدهند که غذا همیشه تازه باقی میماند.بیتزر با مهارتهای تخصصی و اشتیاق فراوان، توسعه فناوری کمپرسور را ارتقا میدهد.BITZER در سراسر جهان نمایندگی دارد و راه حل های متناسب با نیازهای مشتری را در محل تولید می کند.بیتزر را برای چندین دهه با کیفیت، قابل اطمینان و عمر طولانی شناخته می گردد.

در سرمایش تراکمی بعد از اینکه مایع مبرد بخار شد ، بخار ایجاد شده از تبخیر را متراکم کرده و سرد میکنند . یکی دیگر از بهترین سازنده های کمپرسورهای اسکرو ، شرکت تایوانی هنبل Hanbell بوده که مخصوصا در سال های اخیر توانسته بازار خوبی در ایران ایجاد کند. Da​ta h as been g en​erated ᠎by G SA Con᠎te nt Ge nerator ​DEMO.

بخشی از تولیدات بیتزر به محصولات حاشیه ای اختصاص دارد برای مثال روغن کمپرسور تولیدی بیتزر نیز به مانند انواع کمپرسورهای هرمتیک ، اسکرو ، رفت و برگشتی و … • کمپرسور 2 سیلندر: قلاب ها را در پشت واحد چرخش قرار دهید.

این کمپرسورها به صورت نیمه بسته تولید شده اند از این رو می توان آن ها را در صورت نیاز تعمیر نمود. کمپرسور های بیتزر را در ایران به عنوان یکه تاز فروش کمپرسور ها سردخانه ای به زبان آورد.این کمپرسور ها ساخت کشور آلمان بوده و بسیار با کیفیت و بادوام و طول عمر بالا میباشد.

برای خرید این دستگاه صنعتی و دریافت مشاوره از کارشناسان فروش ایران کمپرسور می توانید به وب سایت آن مراجعه کنید. هنگام خرید کمپرسور حتماً باید به پارامترهای زیر توجه داشته باشید تا بتوانید دستگاهی با کیفیت و متناسب با نیاز خود تهیه کنید.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت قیمت خرید کمپرسور پیستونی بیتزر.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.